کمک های مادی و معنوی

از همان آغاز تاسیس مؤسسه کلیه خدمات آموزشی، توانبخشی، پزشکی و رفاهی مؤسسه خیریه عصای سفید رایگان می باشد.
نیازهای مؤسسه خیریه عصای سفید بشرح ذیل می باشد لذا همدلان ارجمندی که تمایل به تامین قسمتی از لیست دارند اهدائی خود را مشخص و اعلام فرمایند، قبلا از حمایت شماصیمانه سپاسگزاری می گردد.
با هماهنگی و قبض رسید شما نیز در گروه همدلان این مؤسسه قرار می گیرید.
۱-با توجه به تنوع کلاسهای آموزشی در حال حاضر مؤسسه مستاجر سازمان بهزیستی می باشد و ماهیانه اجاره بهای سنگین می پردازد که در توان مؤسسه نمی باشد.
اولین نیاز مؤسسه ساختمان یا زمینی برای ساختن و هر چه فعال تر بودن بخشهای مختلف آموزشی و توانبخشی می باشد.
۲-با توجه به اینکه بیشترین دانش پژوهان و مددجویان مؤسسه از اقصی نقاط تهران بزرگ به محل مؤسسه واقع در خیابان سید جمال الدین اسدآبادی (یوسف آباد سابق) مراجعه می نمایند نیاز مبرم به مینی بوس یا ون جهت تردد این عزیزان را دارد که نه تنها صرفه جوئی در هزینه و زمان می باشد بلکه تعداد بیشتری از نابینایان و کم بینایان عزیز می توانند از امکانات مختلف مؤسسه برخوردار باشند.
لازم به ذکر است کلیه خدمات آموزشی، توانبخشی و رفاهی مؤسسه به عزیزان رایگان می باشد.
۳-اعطای کمک هزینه تحصیلی به تعدادی از عزیزان نابینا و کم بینای در حال تحصیل از همان آغاز فعالیت مؤسسه مدنظر بوده که تا به امروز به لطف حضرت حق ادامه دارد اما با توجه به تعداد کثیر متقاضی این مهم شما همدل ارجمند می توانید با انتخاب یک یا چند داوطلب استفاده از تحصیل مؤسسه ر ا یاری فرمائید.
لازم به ذکر است که تعدادی از این عزیزان که به دلایلی امکان تحصیل ندارند بعنوان کمک ویژه قلمداد گشته و این گروه نیز هر سه ماه به حساب بانکی ایشان واریز میگردد.
۴-با پیشرفت هایی که امروزه در بخش تکنولوژی و پزشکی شده است همدلان گرامی می توانند با هماهنگی مؤسسه و اعلام نام مشخص نابینا و کم بینا نسبت به تامین هزینه های پزشکی و همچنین دستگاههای مختلف تولید خط بریل (چاپگر بریل) عزیزان تحت پوشش را حامی باشند.
۵-مؤسسه در طول سال بمناسبت هایی چون نوروز، اعیاد مذهبی ماه محرم، ماه مبارک رمضان و منلسبتهای دیگر توزیع خواروبار دارد همدلان ارجمند می توانند در این توزیع رفاهی مؤسسه را یاری نمایند تا بتوانیم خانواده های بیشتری را در مناسبت های یاد شده تحت پوشش قرار دهیم.

شماره حساب بانکی مؤسسه :

حساب جام ۱۷۶۰۱۶۸۶۸۸ بانک ملت شعبه سید جمال الدین اسدآبادی کد شعبه ۶۵۵۰/۸

پرداخت از طریق کارتهای عضو شتاب با شماره ۶۱۰۴۳۳۷۹۹۶۴۴۴۷۷۲

 

[M_B_P_SC]